Tarptautinė rankdarbių diena

Gavau p. Jolantos laiškelį su prašymu pasidalinti informacija, apie nemokamą renginį visiems rankdarbių gerbėjams, tad mielai dalinuosi:

„Tautos namai“ kviečia dalyvauti Rankdarbių dienoje!

Idėja suorganizuoti Tarptautinę rankdarbių dieną pastaraisiais metais vis dažniau iškyla ne vienoje Europos šalyje. Jos įvedimu suinteresuotos liaudies meno ir amatų draugijos, amatininkų organizacijos, kultūros paveldo saugotojai. 2011 m. tokią dieną pirmieji savo šalyje paskelbė estai, t.y. Estijos liaudies meno ir amatų draugija. Šiemet prie Estijos žada jungtis Latvija, Lietuva, Norvegija, greičiausiai, ir Suomija.

Tarptautinei rankdarbių dienai pasirinkta data – paskutinysis spalio mėnesio šeštadienis. Šis laikas Europos vidutinio klimato šalims yra patogus, nes jau yra pasibaigę žemės darbai, o iki didžiųjų žiemos švenčių dar likę du mėnesiai. Pats laikas planuoti kalėdines dovanas ir įdomius šaltų vakarų bei savaitgalių užsiėmimus.

2012 m. Rankdarbių diena – spalio 27 d., šeštadienį, 12- 17 val. Kauno kultūros centre „Tautos namai“. Įėjimas nemokamas.

Kauno kultūros centras „Tautos namai“ kviečia kūrėjus surengti savo darbų parodas-pardavimus, rankdarbių technikų demonstravimus, išmokyti žiūrovus dirbinius vertinti ir apie juos nusimanyti, paskatinti pačius pabandyti kurti. Dalyvavimas nemokamas, o darbelius galite pardavinėti.

Jeigu susidomėjote – rašykite a.vandyte@tautosnamai.lt; skambinkite 8 37 204417.

Daugiau informacijos www.tautosnamai.lt

Kauno kultūros centras „Tautos namai“.