Šv. Vėlykų dekoracijos

Dalinuosi idėjomis, kaip dar galime papuošti savo namus Vėlykoms.

Štai dekoravimas panaudojant polistirolo kiaušinius (tokius, kaip naudojom kalėdinių žaisliukų gamybai, tik kiaušinio formos, jų būna įvairių dydžių, jau mačiau ne veinoje dekoravimo ir siuvimo reikmenų parduotuvėje)

Šiuo atveju juos nudažome mėgstama spalva guašu ir aprišame juostelėmis, joms sutvirtinti naudojam adatėlės.

Čia gi polistirolo kiaušiniai apklijuoti medžiagėlėmis. Reikėtų pasirinkti neyrančias medžiagas, kad gerai atrodytų, galima dar padekoruoti ir sutvirtinti adatėlėmis.

Čia tiesiog graži įdėja „įpakuoti“ mūsų margučius. Labai paprasta, bet gražu.

Va čia labai stebuklinga idėja papuošti kiekvieno mūsų stalą gyvomis gėlėmis. Prie žvakidės šonų pririšame mėgstamas pavasario gėles ir visą žvakidę įstatome į indelį su vandeniu, kad gėlyčių kotai būtų vandenyje, taip nenuvystų ir mus ilgiau džiugintų.

Idėja išradingai papuošti vazas. Į didesnį permatomą indą statoma mažesnė vazelė su pamerktomis gėlėmis, o į tarpą tarp didžiosios ir mažosios vazų dedamos įvairios daržovės: salotų lapai, morkos, ridikėliai ir pan. 🙂

Čia tiesiog noriu pasidalinti, kaip šauniai panaudotas skėtis – o jis juk tikras pavasario simbolis 🙂

Dar viena idėja, kaip nelaukiant pavasario žiedų pasidaryti namuose žydinčias dekoracijas. Šiuo atveju reiktų iš miško parsinešti rastų šakelių ir pasimerkti.  Jei šakelės jaunos, anksčiau ar vėliau, jos turėtu prasiskleisti ir pačios, bet kol laukiame, galime papuošti šakeles priklijuodami drugelius, žiedelius ar tiesiog pakabindamos lengvus plastikinius kiaušinius 🙂

 

One thought on “Šv. Vėlykų dekoracijos

Comments are closed.