Popieriniai eglutės žaisliukai

Kadangi popieriaus dekoracijos yra pačios greičiausios ir lengviausiai padaromos, dalinuosi dar keletu šaunių idėjų, kurias aptikau interneto platybėse. Manau, tikrai vertos dėmesio 😉

Žvaigždutės

3D paper star wreath tutorial how to

Iškerpamos iš spalvoto kartono žvaigždutės, jos subeguojamos (išrėžiamos lenkimosi linijos, kad lengviau lenktųsi), sulenkiamos taip, kad žvaigždutės vidurys būtų iškilus. Viduryje galime karštais klijais priklijuoti sagutes ar karoliukus, viršuje virveles ar kaspinėlius, tada kombinuojame į vainiką ar tiesiog žaisliuką ant eglutes.

3D star wreaths supplies tutorial3 D star how to make 3D star folding tutorial3D pop up paper star tutorial3D paper star wreath

3d star paper wreath bow3D paper star wreath how to make3d paper star christmas ornament

Šaltinis: http://littlebirdiesecrets.blogspot.com

Snaigės

Kita idėja iš kartono – snaigės arba ornamentai, kuriais galime puošti eglutę ar langą. Kartoną sukarpome maždaug 1 cm juostelėmis, su pieštuku susukame galus, sulenkiame taip, kad juostelės viduryje gautųsi status kampas, kurį vėliau galime suklijuoti su kitų juostelių stačiais kampais ir gauti ornamentus ar snaiges. Jas galima papuošti blizgučiais.

curlly paper drops ----paper christmas ornaments ----potatoez n' pineconez (2)

curlly paper drops ----paper christmas ornaments ----potatoez n' pineconez (4)

 

156165_08Nov10_IMG_4480

curlly paper drops ----paper christmas ornaments ----potatoez n' pineconez (7)

Šaltinis: http://crafty-chick.blogspot.com/2010/12/paper-x-mas-swirly-things.html

Kalėdiniai bumbulai

Jums reikės spalvoto popieriaus juostelių, dvipusės lipnios juostos (montažinės, pačios paprasčiausios), tinkančių juostelių, popieriaus skystų klijų.

rolled-paper-ornaments-materials

Juosteles sukarpome skirtingais pločiais, naudojant montažinę juostelę (kaip parodyta nuotraukoje) sukame jas viena ant kitos- nuo storiausios iki ploniausios. Užsukus ploniausią juostelę, kai jau gauname panašų daiktą į bumbulą ją padekoruojame susuktomis juostelėmis ir priklijuojame jas skystais klijais.

rolled-paper-ornaments-process

rolled-paper-ornaments

Šaltinis: http://paperplateandplane.wordpress.com/2010/11/14/rolled-paper-ornaments/