Vasaros idėjos – įtraukime vaikus :)

Labai smagu vasarą užsiimti mažais rankdarbiais su vaikais. Būti su jais gamtoje, atostogų metu sukurti jiems šventę, įtraukti į kūrybinę veiklą. Štai keletas mažų idėjų, kaip įtraukti ir užimti vaikus vasarą:

Draugystės apyrankės. Juk taip svarbu parodyti savo vaikams, kad jie mums labai svarbūs, o tuo pačiu mokyti juos rodyti dėmesį kitiems jiems svarbiems žmonėms.

Akmenėlių ar kriauklyčių dažymas, lipdymas. Vaikai nenuobodžiaus paplūdimyje, o lietingą dieną turės kuo užsiimti.

Padarykite spalvoto smėlio butelius, kurie primins apie vasaros atostogas. Smėlį nudažyti galima tiesiog su kreida: į sviestinio popieriaus tūbelę pripilkite smėlio, įdėkite norimos spalvos kreidos ir viską gerai pakočiokite, kol smėlis nusidažys.

Dekoruokite savo vaikų aprangą. Lai vaikai patys susikuria sau vasaros spalvomis papuoštą aksesuarą. Visokių karoliukų, priklijuojamų akmenėlių ar dažų surasite bet kurioje dekoravimo prekių parduotuvėlėje. Ši veikla labai ugdo vaikų kūrybiškumą.

Kartu pasigaminkite aitvarus ar vėjo malūnėlius:

Dekoruokite vaikų dviračius, lai kiekvienas turi savo išskirtinį dviratį 🙂 Leiskite vaikams patiems mokytis kaip paprastais dalykais būti išskirtiniais ir įdomiais.

Padovanokite savo vaikams po daigą pomidoro, kad vaikai visą vasarą turėtų kuo rūpintis, o jos pabaigoje turėtų kuo pasidžiaugti ir paskanauti savo užaugintais pomidorais. Rupinimasis net paprasčiausiu augalu, vaikus išmoko begales svarbių gyvenime dalykų.

Leiskimės į vasaros užsiėmimų paieškas drąsiai ir tikiu, jog kiekvienas iš jūsų sugalvos begales idėjų, kaip šauniai praleisti laiką su savo vaikais, per darbelius juos ugdyti ir mokyti svarbiausių vertybių.

Šaunios Jums vasaros. Lekiam atostogaut

Linkėjimai,

Evelina