Čenakai pagal Snieguole :)

Šiuo kartu noriu pasidalinti labai paprastu patiekalu, kuris gaminamas labai nesudėtingai  – tiesiog iš to ką randi šaldytuve 🙂

Greičiausiai, kad yra kažkokia speciali čenakų receptūra, tačiau aš ja nesivadovauju ir dalinuosiu savo troškiniu, kurį dabar kaip tik ir gaminu 🙂

6 indeliams Mums reikės:

apie 600 – 700 g. mėsos (kaskartą naudojų įvairią, nuo kiaulienos, jautienos (jei jautiena į troškinį dar dedu po šaukštą grietinės, kad būtų minkštesnė) iki paukštienos) Šį kartą neriebios 2 vištienos krutinėlės.

Daržovės: ką turite po ranka (pomidorai, bulvės, morkos, žirneliai, kukurūzai, kalafijorai, brokoliai, paprika, baklažanai, moliūgas, cukinija ir t.t.) Šiandien mano daržovių rinkinyje: 6 bulvės, 1 morka, nedidelė brokolio galva, paprika ir 2 pomidorai.

Bulijonas, prieskoniai, pomidorų padažas

Gaminimas:

Mėsą supjaustome guliašiniais gabalėliais, šiek tiek mėsos prieskonių. Mėsą dedame į indėlius pačią pirmą.

Daržoves susipjaustau kubeliais, skiltelėmis į vieną indą, viską apibėriu salotų prieskoniais ir žiupsneliu druskos

Dedu į indelius, kad užpildytų juos iki viršaus. Kitame inde sumaišau su kubeliu bulijono puslitrį karšto vandens. Bulijonui ištirpus užpilu ant daržovių. Nepilu iki pat viršaus, nuo viršaus stengiuosi palikti bent 2 cm, kad bulijonos neišsilietų virdamas.

Visus indelius uždengiu ir dedu į orkaitę (200 laipsnių, troškinu apie 40 min.).

Kvepia gardžiai 🙂 laukiam kol išsitroškins.

Nuotraukytės:

 

 

One thought on “Čenakai pagal Snieguole :)

  1. Labai skaniai atrodo .Skoniui sustiprinti dar siulyciau ideti svoguno, o megejams ir cesnaka! Jau zinau ka ruosiu ryt pietums. aciu!

Comments are closed.